Έγραφα χθες για τον Πέτρο Ινιωτάκη, τις φήμες για το ψηφοδέλτιο, τη ΝΔ και το ταξίδι του στην Αθήνα.Ο πρώην αντιδήμαρχος απάντησε άμεσα στο σχόλιο λέγοντας πως γι αυτά ο ίδιος δεν γνωρίζει τίποτα, τις παρασκηνιακές επαφές που κάνουν στελέχη της ΝΔ.
"Στην Αθήνα όντως βρίσκομαι, αλλά για δική μου επαγγελματική δουλειά!" είπε ο Πέτρος Ινιωτάκης που δήλωσε άγνοια για τα τεκταινόμενα, αλλά δεν μου..διέψευσε ότι ετοιμάζεται δια παν ενδεχόμενον!