Με τα ιερά δεσμά του γάμου ενώθηκαν η Εμμανουέλα Αρχοντάκη, κόρη του Κωνσταντίνου Αρχοντάκη, Γενικού Διευθυντή του Ομίλου Καράτζη και γνωστή δικηγόρος, με τον Τάσο Καμπουράκη, οικονομολόγο στο επάγγελμα. Τη νύφη συνόδευσαν στην εκκλησία ο πατέρας της, η μητέρα της, Έλενα Αρχοντάκη, διευθύντρια Περιφέρειας και ο αδελφός της, Σάκης, ο οποίος είναι γιατρός.
Το "παρών" έδωσαν όλοι οι εκπρόσωποι των τοπικών αρχών του νησιού, βουλευτές, φίλοι και συγγενείς των δύο οικογενειών ενώ η γαμήλια δεξίωση έγινε στο γνωστό κέντρο Palladium.
Από το Cretalive τους ευχόμαστε να ζήσουν ευτυχισμένοι!