Κάλεσμα για συμμετοχή στην...Black Friday της αιμοδοσίας απευθύνει το αντίστοιχο τμήμα του Πανεπιστημιακού Νοσοκομείου Ηρακλείου, με μία έξυπνη ανάρτηση στα social media.
Όσοι δεν είστε οπαδοί της...ξενόφερτης φιέστας μπορείτε να κάνετε δώρο τη ζωή σε 3 διαφορετικούς ασθενείς! Υπενθυμίζεται ότι το Τμήμα Αιμοδοσίας είναι ανοιχτό από Δευτέρα έως Παρασκευή από τις 8:30 έως τις 14:00 και από τις 16:30 έως τις 20:00. Προλαβαίνετε!