Έφυγαν κι άφησαν πίσω τους συντρίμμια, όπως λέει και το τραγούδι. Οι οπαδοί του Ολυμπιακού που βρέθηκαν στο «Γεντί Κουλέ» και συγκεκριμένα στη Θύρα 6, προκάλεσαν αρκετές ζημιές όπως μπορείτε να δείτε στις αποκλειστικές φωτογραφίες του Capitano.gr.
Μάλιστα, «λεηλάτησαν» το κυλικείο της Θύρας 6, με τους ανθρώπους του ΟΦΗ να είναι απογοητευμένοι με την εικόνα που αντίκρισαν.
Περισσότερα στο capitano.gr