Την Δευτέρα, οι παίκτες που δεν αγωνίστηκαν απέναντι στην Καλλονή, έδωσαν φιλικό με την Κ-19 της ομάδας στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο.
Η προετοιμασία για το εκτός έδρας παιχνίδι του ΟΦΗ στην Ελευσίνα (Κυριακή 3μ.μ), θα ξεκινήσει ουσιαστικά σήμερα (7/3) στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο, ενώ το ιατρικό επιτελείο θα αξιολογήσει τους τραυματίες Βουό και Μιλοσάβλιεφ, οι οποίοι δεν αγωνίστηκαν στη Μυτιλήνη, όπως ανέφερε το επίσημο site της ΠΑΕ