Το τμήμα κολύμβησης του ομίλου ανακοινώνει την έναρξη των τμημάτων του τη Δευτέρα 4 Σεπτεμβρίου σε μικρή και μεγάλη πισίνα στο κολυμβητήριο Ηρακλείου
Το τιμόνι του συλλόγου αναλαμβάνει για άλλη μια χρονιά ο καταξιωμένος στο χώρο και επί σειρά ετών αθλητής και προπονητής του ομίλου,καθηγητής Φυσικής Αγωγής, Γιάννης Δημόπουλος,ως επικεφαλής προπονητής και υπεύθυνος τμημάτων. Παράλληλα, στο σύλλογο παραμένει και ο παλιός και πανελλαδικά διακεκριμένος αθλητής του συλλόγου μας και νυν απόφοιτος Γυμναστικής Ακαδημίας,ως στενός συνεργάτης του κυρίου Δημόπουλου. . Τέλος, το Δ.Σ του ομίλου εύχεται στους προπονητές και τους αθλητές τους μια υγιή και δημιουργική αγωνιστική χρονιά.
Τα ωράρια του συλλόγου έχουν ως εξής:
Μικρή πισίνα: Δευτέρα- Τετάρτη-Παρασκευή 15.40-16.20
(από 3,5 ετών) Τρίτη-Πέμπτη: 18.20-19.00 & Σάββατο: 10.05-10.40
Παράλληλα, λειτουργούν στη μεγάλη πισίνα τμήμα αρχαρίων,προαγωνιστικών& αγωνιστικών καθώς και τμήμα ενηλίκων.
τηλέφωνο επικοινωνίας: 2810 251084