Το «λίφτινγκ» που περνάει ο ΟΦΗ στο χειμερινό μεταγραφικό «παζάρι» έχει ξεκινήσει, ωστόσο η ολοκλήρωση για την αναδόμηση του ρόστερ έχει ακόμη «δρόμο». Το κομμάτι που αφορά στις προσθήκες προχωράει με ικανοποιητικούς ρυθμούς.
Τέσσερις παίκτες έχουν ήδη αποκτηθεί, ενώ μέσα στις επόμενες ώρες είναι πιθανό ν’ ακολουθήσει ακόμη μία ανακοίνωση. Στον αντίποδα, ωστόσο, από το «μέτωπο» των αποχωρήσεων δεν υπάρχουν ουσιαστικές εξελίξεις. Γιατί είναι λογικό πως για να έρθουν παίκτες, πρέπει να φύγουν κιόλας.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr