Θυμίζουμε ότι μόλις χθες οι παλαίμαχοι εξέλεξαν νέο 12μελές σχήμα στο οποίο μετέχουν αρκετά νέα πρόσωπα: Κορωνάκης Σήφης, Φουστανάκης Μανόλης, Παπαματθαιάκης Δημήτρης, Πασσάς Νίκος, Σταυρακάκης Κώστας, Ξενικάκης Κώστας, Γαληνάκης Βαγγέλης, Παπαγιαννάκης Γιώργος, Δασκαλάκης Σήφης, Δερμιτζάκης Μανόλης, Πίτσος Μηνάς και Ροδιτάκης Μανόλης.
Η ανακοίνωση:
«H διοίκηση της ΠΑΕ ΟΦΗ 1925 συγχαίρει τη νέα διοίκηση των Παλαιμάχων ποδοσφαιριστών του ΟΦΗ, για την εκλογή της. Της εύχεται καλή επιτυχία στα καθήκοντα της και καλή συνεργασία με στόχο πάντα το συμφέρον του ΟΦΗ».