Πάει ο παλιός ο χρόνος και στον Όμιλο, αν θελήσουν να κάνουν τον απολογισμό τους, τότε η γεύση που αφήνει είναι γλυκιά. Μέσα στις 365 μέρες του η… ιστορία του ΟΦΗ κύλησε σαν παραμύθι, άλλαξε και ολοκληρώνεται με απροσδόκητα υπέροχο happy end.
Οι οιωνοί για το νέο έτος μόνο θετικοί δε θα μπορούσαν να χαρακτηριστούν τον περασμένο Ιανουάριο, αλλά σταδιακά όλα «μεταμορφώθηκαν», λες και κάποιος χρησιμοποίησε το… μαγικό του ραβδί.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr