Η χειμερινή μεταγραφική περίοδος κάνει… πρεμιέρα σύντομα και είναι λογικό όλες οι ομάδες να βάζουν σιγά-σιγά στο «κάδρο» και το κομμάτι της ενίσχυσης.
Ο Όμιλος είναι ένα κλαμπ, που διαθέτει ένα τμήμα σκάουτινγκ, το οποίο, όπως είναι γνωστό, δουλεύει καθ' όλη τη διάρκεια του χρόνου.
Αυτό σημαίνει ότι στον ηρακλειώτικο σύλλογο ξέρουν πως πρέπει να κινηθούν και σε αυτό το «παζάρι». Έχουν, δηλαδή, εικόνα και γνωρίζουν αν και σε ποιο βαθμό χρειάζονται να δυναμώσουν.
Περισσότερα στο capitano.gr