Αναλυτικά:
''Με ανακοίνωση του, ο Ερασιτέχνης ΟΦΗ και το σκακιστικό τμήμα του ΟΦΗ, εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια στο σκακιστή Μάνο Ξηρουχάκη, για τον χαμό της μητέρας του. Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του.''
Αναλυτικά:
''Με ανακοίνωση του, ο Ερασιτέχνης ΟΦΗ και το σκακιστικό τμήμα του ΟΦΗ, εκφράζουν τα θερμά τους συλλυπητήρια στο σκακιστή Μάνο Ξηρουχάκη, για τον χαμό της μητέρας του. Θερμά συλλυπητήρια στην οικογένεια του.''