Η ανακοίνωση:
«Η οικογένεια του Γ.Σ Παλαιμάχων Εργοτέλη ''Μανώλης Σταυρουλάκης'' εκφράζει την οδύνη της για την ¨απώλεια¨ του Τσαγκαράκη Γιώργου , ο οποίος έφυγε από τη ζωή, σε ηλικία 67 ετών.
Ο Τσαγκαράκης Γιώργος , διατέλεσε Πρόεδρος στην ομάδα μας το 1996 -1997 υπηρέτησε το ποδόσφαιρο επί σειρά ετών με μεγάλη επιτυχία.Εκφράζουμε τα θερμά συλλυπητήριά μας. Ας είναι ελαφρύ το χώμα που θα τον σκεπάσει.
Από το Διοικητικό Συμβούλιο του Γ.Σ. Παλαιμάχων Εργοτέλη ''ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ''