O ιδρυτής της 1ης craft μπύρας στην Νορβηγία, Κετίλ Ζικιούν απεικονίζεται με την φανέλα του ΟΦΗ σε μια συλλεκτική μπύρα της εταιρείας Badin!
H Συλλεκτική έκδοση μιας Imperial Stout σε συνεργασία με τη Νορβηγική ζυθοποιία Badin προς τιμή του πρωτεργάτη της Νορβηγικής craft beer σκηνής ( Κετίλ Ζικιούν) και Brew Master της Κρητικής μπύρας Solo.
Ο Νορβηγός Κετίλ Ζικιούν εμφανίζεται με τη φανέλα του ΟΦΗ στην ετικέτα της συγκεκριμένης μπύρας, όπως βλέπετε παρακάτω, η οποία δεν κυκλοφορεί στην Ελλάδα.
Δείτε παρακάτω τις φωτογραφίες: