Το νέο μεταγραφικό απόκτημα του ΟΦΗ, ο Άντριου Γιουνγκ, έφτασε το απόγευμα της Κυριακής (28/07) στο Ηράκλειο. Ο Γάλλος επιθετικός θα περάσει αύριο (29/07) από τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις, να ανακοινωθεί και να προπονηθεί με τον ΟΦΗ.
Το νέο μεταγραφικό απόκτημα του ΟΦΗ, ο Άντριου Γιουνγκ, έφτασε το απόγευμα της Κυριακής (28/07) στο Ηράκλειο. Ο Γάλλος επιθετικός θα περάσει αύριο (29/07) από τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις, να ανακοινωθεί και να προπονηθεί με τον ΟΦΗ.