Η Μικτή Νέων ΕΠΣΗ νίκησε 4-2 την ΕΠΣ Λέσβου και προκρίθηκε στις τέσσερις καλύτερες ομάδες της Ελλάδας. Δυο γκολ έβαλε ο Νοικοκυράκης και από ένα οι Χιώτης και Χαϊντίνι. Στον ημιτελικό που έχει οριστεί για τις 15 Μαρτίου η Μικτή Νέων ΕΠΣΗ θα παίξει με την ΕΠΣ Άρτας.
- Στα ημιτελικά και η μικρή Παίδων
Με τρία γκολ του Κουτεντάκη και ένα του Ανδρουλάκη η Μικτή παίδων ΕΠΣΗ νίκησε 4-0 τα Δωδεκάνησα και πήρε εντυπωσιακή πρόκριση στις τέσσερις καλύτερες Ενώσεις της Ελλάδας! Με την ΕΠΣ Εύβοιας οι παίδες στα ημιτελικά