Μέσω του επίσημου λογαριασμού τους στο facebook, οι ''Snakes 4'', μαζί με τους άλλους δύο μεγαλύτερους συνδέσμους οπαδών του ΟΦΗ υπογράφουν την παρακάτω δήλωση στήριξης σε Νίκο Παπαδόπουλο με... παραλήπτη τον πρόεδρο του ΟΦΗ.
Αναλυτικά:
"Φωτη Τσαλο & σια"... ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟ!... ΤΑ ΛΕΜΕ ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ !!!
SNAKES 4 HERAKLION CLUB Σ.Φ.
ΟΦΗ ΚΡΗΤΕΣ 4 Θ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΟΦΗ ARCHANES CLUB