Ο Μουράτ Σεροπιάν βρισκόταν στην U15 της ομάδας του Περιστερίου την προηγούμενη χρονιά και μετά την φυγή του Κώστα Παρθενίου, αναβαθμίστηκε και αναμένεται να αναλάβει την U20 για την επόμενη σεζόν.
Η ανακοίνωση:
“Η ΠΑΕ Ατρόμητος ανακοινώνει ότι νέος προπονητής της ομάδας Κ20 αναλαμβάνει ο Μουράτ Σεροπιάν. Την περσινή περίοδο ήταν στο τιμόνι του Ατρόμητου Κ15 και τον οδήγησε στην κατάκτηση της 2η θέσης στο Νότιο Όμιλο”.