Με τη συμμετοχή πολλών Ελλήνων πρωταθλητών αλλά και Κυπρίων θα διεξαχθούν το Σάββατο στη Καλαμάτα τα φετινά «Παπαφλέσσεια»
Οι δίδυμες αδελφές Βασιλείου, Ειρήνη και Άννα θα αγωνιστούν στα 400 μέτρα ενώ αφορά τις Κρητικές συμμετοχές, στα 100 μέτρα γυναικών, η Σητειακιά Μαρία Μπελιμπασάκη θα αντιμετωπίσει τις Σπανουδάκη, Πολίτη και Βενιέρη.
Δείτε παρακάτω όλες τις συμμετοχές στην μεγάλη διοργάνωση του στίβου