Τα γκολ για τα κορίτσια του ΟΦΗ στη νίκη-θρίαμβο, πέτυχαν η Γιαννούτσου με απευθείας φάουλ στο 20’, η Χριστάκη με πλασέ στο 76’ και η Κυδωνάκη στο 84’.
Τα κορίτσια του ΟΦΗ συνεχίσουν την προσπάθεια τους έχοντας κάνει το 4Χ4 με 12 βαθμούς και 15-1 γκολ.
Αγία Παρασκευή: Δασκαλοπούλου, Γάτη, Παπαμήτρου, Βιτούλα, Μπριασούλα, Μπάδα, Νταβού, Παρμαξή, Πρίφτη, Πετράκη, Καπαριανού.
ΟΦΗ: Αποστολάκη, Σηφάκη, Παπαδάκη, Γιαννούτσου, Κέκερη, Κουνάλη, Τριβυζάκη, Χριστάκη (84′ Πρινιανάκη), Κοκοτσάκη (77′ Συλλιγάρδου), Κυδωνάκη, Νικηταρά (5′ λ.τ. Συμεωνίδη).