Του Δημήτρη Πιτσουλάκη
Σαν να είναι χρόνια στον ΟΦΗ. Αυτή ήταν η εντύπωση που άφησε ο Ζοάο Βίκτορ μετά την πρώτη του προπόνηση, την Τρίτη, με την φανέλα του ΟΦΗ.
Το νέο μεταγραφικό απόκτημα του Ομίλου έδειξε τις ποδοσφαιρικές του ικανότητες στο μικρό οικογενειακό διπλό που έπαιξαν οι παίκτες του Σίμου, με τα στοιχεία που τον κάνουν να ξεχωρίζει να φαίνονται από την πρώτη στιγμή. Ηγετικά προσόντα, εξαιρετική τεχνική και πάνω απ' όλα εξοικιωμένος με το νέο περιβάλλον.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr