Παρόν στην σημερινή προπόνηση δήλωσαν οι Περογαμβράκης και Σαχινίδης για το ματς του Σαββάτου (4.30μμ) με τους Τράχωνες Αλίμου στην Αθήνα. Έτσι, ουσιαστικά η προετοιμασία του ΟΦΗ συνεχίζεται χωρίς νεότερες απουσίες, αν εξαιρέσουμε αυτήν του Μηνά Πίτσου
Οι δύο φορ συμμετείχαν στην προπόνηση της Πέμπτης, ενώ αύριο Παρασκευή στο Βαρδινογιάννειο, θα γίνει η τελευταία ενόψει του Σαββατιάτικου παιχνιδιού, στην συνέχεια θα ανακοινωθεί η αποστολή.