Ο Ιανουάριος έφτασε στα μέσα του και ο Όμιλος δεν έχει κάνει ακόμη κάποια κίνηση στο μεταγραφικό «παζάρι». Είναι δεδομένο πως οι στόχοι έχουν εντοπιστεί εδώ και αρκετό καιρό, ενώ η λογική λέει πως υπάρχουν σε κάθε περίπτωση και οι εναλλακτικές λύσεις.
Οι επαφές έχουν ξεκινήσει, αλλά προς το παρόν τίποτα δεν είναι ανακοινώσιμο. Το… πέπλο μυστηρίου που καλύπτει το συγκεκριμένο κομμάτι συνεχίζεται και δεν μπορεί να ειπωθεί με σιγουριά πότε θα «σπάσει» αυτή η σιωπή. Μπορεί και σήμερα, μπορεί και από βδομάδα…