Χωρίς τους τρεις ποδοσφαιριστές που έχουν βρει δίχτυα στο εφετινό πρωτάθλημα, ταξιδεύει ο ΟΦΗ στη Λιβαδειά (10/11 - 7.30μ.μ)
Αρκετά είναι τα προβλήματα που αντιμετωπίζει ο ΟΦΗ ενόψει Λεβαδειακού. Ως γνωστόν, ο Νέιρα δεν έχει καταφέρει να προπονηθεί, Μεγιάδο - Παπαστεριανός παραμένουν στα... πιτς ενώ οι απαραίτητοι Βουό - Ποτουρίδης έχουν δηλωθεί να εκτίσουν την ποινή τους στο ματς της Λιβαδειάς.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr