Σε ακόμα ένα παιχνίδι την φετινή σεζόν, η Λαμία σκοράρει με τρόπο αντικανονικό.
Μόλις στο 6' ο Αυγενικού εκτέλεσε φάουλ, ο Μπουλούλης με καρφωτή κεφαλιά άνοιξε το σκορ. Όμως, το γκολ δεν έπρεπε να μετρήσει αφού υπήρξε ξεκάθαρα οφσάιντ. Ο σκόρερ και άλλοι τέσσερις παίκτες των Φθιωτών δεν καλύπτονταν από παίκτες του Πανσερραϊκού, και όπως θα δείτε στο βίντεο το γκολ δεν έπρεπε βέβαια να μετρήσει το γκολ, αφού υπήρξε ξεκάθαρα οφσάιντ.Ο βοηθός από την Πιερία, Παναγιώτης Συμεωνίδης, αν και ήταν σε πολύ καλή θέση, δεν υπέδειξε την παράβαση και το γκολ των "κυανόλευκων" κακώς μέτρησε.Η αναμέτρηση συνεχίζεται με την Λαμία να προηγείται με 3-1 (στο 65')
https://t.reembed.com/2t94bQ1roh5j0FYiwi1K64wi