Με το δεξί η πρεμιέρα του ''νέου'' Εργοτέλη στη Football league. Η ομάδα του Νίκκι Παπαβασιλείου παρ ότι ήταν φλύαρη για περίπου 70 λεπτά, τα όμορφα γκολ του Τσέλιου (73') και Έφορντ (78') έδωσαν τη λύση για τον Εργοτέλη.
Με το δεξί η πρεμιέρα του ''νέου'' Εργοτέλη στη Football league. Η ομάδα του Νίκκι Παπαβασιλείου παρ ότι ήταν φλύαρη για περίπου 70 λεπτά, τα όμορφα γκολ του Τσέλιου (73') και Έφορντ (78') έδωσαν τη λύση για τον Εργοτέλη.