Οι περισσότεροι ευρωπαϊκοί σύλλογοι συνήθως προτιμούν τα αστέρια της ομάδας προκειμένου να παρουσιάσουν τη φανέλα της νέας περιόδου. Στην Έιρ Γιουνάιτεντ, ωστόσο, είχαν άλλη άποψη, προκαλώντας θύελλα ενθουσιασμού στον κόσμο. Ο λόγος είναι απλός και ακούει στο όνομα Ava Bean Jemel…
Η σκωτσέζικη ομάδα που γιόρτασε φέτος την άνοδό της στην Championship προτίμησε το body painting στο γνωστό μοντέλο και δεν λάθεψε…