Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«H ΠΑΕ Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει τη λήξη της συνεργασίας με τον Θανάση Τσουράκη. Τον ευχαριστεί για την προσφορά του στην ομάδα μας και του εύχεται κάθε επαγγελματική και προσωπική επιτυχία.»
Αναλυτικά η ανακοίνωση:
«H ΠΑΕ Πλατανιάς Χανίων ανακοινώνει τη λήξη της συνεργασίας με τον Θανάση Τσουράκη. Τον ευχαριστεί για την προσφορά του στην ομάδα μας και του εύχεται κάθε επαγγελματική και προσωπική επιτυχία.»