Θυμίζουμε ότι σαν σήμερα (31/01/1996) κορυφώθηκε η κρίση των Ιμίων, που στοίχισε τη ζωή σε τρεις Έλληνες αξιωματικούς του πολεμικού ναυτικού. Με αυτόν τον τρόπο οι φίλαθλοι του ΟΦΗ θέλησαν να υπευνθυμίσουν ότι δεν ξεχνούν την συγκεκριμένη ημέρα.
Θυμίζουμε ότι σαν σήμερα (31/01/1996) κορυφώθηκε η κρίση των Ιμίων, που στοίχισε τη ζωή σε τρεις Έλληνες αξιωματικούς του πολεμικού ναυτικού. Με αυτόν τον τρόπο οι φίλαθλοι του ΟΦΗ θέλησαν να υπευνθυμίσουν ότι δεν ξεχνούν την συγκεκριμένη ημέρα.