Η πρώτη μεταγραφή του ΟΦΗ για τη χειμερινή σεζόν είναι προ των πυλών. Ο λόγος για τον Βραζιλιάνο Ζοάο Βίκτορ, ο οποίος φτάνει στο Ηράκλειο την Τετάρτη για τις υπογραφές και τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις.
Η πρώτη μεταγραφή του ΟΦΗ για τη χειμερινή σεζόν είναι προ των πυλών. Ο λόγος για τον Βραζιλιάνο Ζοάο Βίκτορ, ο οποίος φτάνει στο Ηράκλειο την Τετάρτη για τις υπογραφές και τις απαραίτητες ιατρικές εξετάσεις.