Το κάλεσμα της ΠΑΕ ΟΦΗ ενόψει του αγώνα με τον ΠΑΟΚ.
Θυμίζουμε ότι η κρητική ΠΑΕ θα δώσει τα έσοδα από τις Θύρας 4 και 5 για την ενίσχυση των σχολείων του Δήμου Μινώα Πεδιάδος μετά τον καταστροφικό σεισμό.
Το κάλεσμα της ΠΑΕ ΟΦΗ ενόψει του αγώνα με τον ΠΑΟΚ.
Θυμίζουμε ότι η κρητική ΠΑΕ θα δώσει τα έσοδα από τις Θύρας 4 και 5 για την ενίσχυση των σχολείων του Δήμου Μινώα Πεδιάδος μετά τον καταστροφικό σεισμό.