Είναι ένα ζευγάρι που έχει προσφέρει πολλά γκολ και σπουδαία ματς στο παρελθόν. Ποιος ξεχνάει άλλωστε την μεγαλύτερη ανατροπή στην ιστορία του Ελληνικού ποδοσφαίρου;
Ο ΟΦΗ θα αντιμετωπίσει το Σάββατο (19.30) τον Ολυμπιακό στο ''Καραϊσκάκης'' σε μια ιδανική αγωνιστική συγκυρία για τον κρητικό σύλλογο. Μια από τις πλέον θρυλικές μεταξύ των δύο, έγινε στις 26 Απριλίου του 1986.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr