Όπως επικοινώνησε επίσημα η ΠΑΕ ΟΦΗ 1925, η διοίκηση της ομάδας ήρθε σε συμφωνία με τους Μπουρσέλη και Αντουκόρ τις οικονομικές εκκρεμότητες που υπήρχαν. Μάλιστα, όπως αναφέρεται ένα ποσό περίπου 20.000 ευρώ ήταν αρκετό για να αποσύρουν οι δύο ποδοσφαιριστές τις προσφυγές τους.
Μάλιστα αυτές οι δύο δεν είναι και οι μοναδικές περιπτώσεις προσφυγής που εκκρεμούν. Ανοιχτές είναι ακόμα οι υποθέσεις των Οστοιτς, Δάφκου, Ράντι, Πάγκαλου, με τον πρόεδρο της ΠΑΕ να προσπαθεί να έρθει σε συμφωνία και με αυτούς τους παίκτες, οι οποίοι δεν συνεχίζουν στον ΟΦΗ.