Ο ΟΦΗ συνεχίζει το ξεκαθάρισμα του ρόστερ, με τον Λυμπεράκη να είναι η τελευταία αποχώρηση, το ένα από τα τρία κρίσιμα ζητήματα (Βούρος, Φελίπε, Λάμπρου) έκλεισε θετικά (αυτό του Βούρου) και μένει να δούμε τις επόμενες κινήσεις στο υπό διαμόρφωση ρόστερ της νέας περιόδου.
Αξίζει να σημειωθεί πως ο ΟΦΗ μετράει ήδη 5 αποχωρήσεις: Καστάνιος, Σελίμοβιτς, Κοροβέσης, Βάτερμαν και Λυμπεράκης.
Ας ρίξουμε μία ματιά στο ρόστερ του ΟΦΗ έτσι όπως είναι αυτή τη στιγμή και τι χρειάζεται σε κάθε θέση.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr