Είναι γεγονός πως την τρέχουσα περίοδο ο Όμιλος έχει χάσει αρκετούς βαθμούς, λόγω των ρέφερι, αλλά και του VAR. Το ίδιο συνέβη και την Κυριακή (26/01) στα Πηγάδια απέναντι στην Ξάνθη.
Το πέναλτι του Νέιρα, που δεν μέτρησε ήταν μια δύσκολη φάση, αφού ακόμη και μετά το ματς ο Αργεντινός μέσος εκμυστηρευόταν στους συμπαίκτες του ότι δεν κατάλαβε αν είχε διπλή επαφή με την μπάλα.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr