Ο αντιπρόεδρος του ΟΦΗ, Γιώργος Σαμαράς, βρέθηκε, όπως αναμενόταν, στο "Γεντί Κουλέ" για να παρακολουθήσει τον αγώνα της ομάδας του κόντρα στον Ολυμπιακό, ενώ στο πλάι του έχει την πανέμορφη σύντροφο του.
Περισσότερα στο capitano.gr
Ο αντιπρόεδρος του ΟΦΗ, Γιώργος Σαμαράς, βρέθηκε, όπως αναμενόταν, στο "Γεντί Κουλέ" για να παρακολουθήσει τον αγώνα της ομάδας του κόντρα στον Ολυμπιακό, ενώ στο πλάι του έχει την πανέμορφη σύντροφο του.
Περισσότερα στο capitano.gr