Προφανώς στον ΟΦΗ προέχει το ματς με τον Άρη για να κλείσει ο πρώτος γύρος του πρωταθλήματος και το 2020, αλλά όπως έχετε καταλάβει τα τελευταία δύο χρόνια στον ΟΦΗ πριν πεινάσουν μαγειρεύουν κυρίως στο μεταγραφικό κομμάτι. Εξάλλου, άλλο το αγωνιστικό κομμάτι, με το μυαλό όλων να είναι στο προσεχές παιχνίδι με τους Θεσσαλονικείς και άλλο το μεταγραφικό που είναι σε μία διαρκή διεργασία, όπως είχε πει και στο παρελθόν ο Γιάννης Σαμαράς
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr