Η «αποχή» του Ομίλου από τις νίκες συνεχίστηκε και στην Τρίπολη και το πρόγραμμα «φωτιά» καλά κρατεί. Αγωνιστικά ο ηρακλειώτικος σύλλογος βρίσκεται στα χειρότερα του από το ξεκίνημα της περιόδου.
Και δεν είναι μόνο οι ήττες του τελευταίου καιρού, όσο η εικόνα που δείχνει το σύνολο του Γιώργου Σίμου. Το θέμα είναι τι κάνει ο ΟΦΗ σε σχέση με τον ίδιο του τον εαυτό.
Οι «ασπρόμαυροι», δηλαδή, δημιούργησαν από νωρίς προσδοκίες και τώρα δυσκολεύονται ν’ ανταποκριθούν. Κανείς στον οργανισμό δε μίλησε για πλέι οφ ή πλέι άουτ.
Περισσότερα στο capitano.gr