Πρέπει να γυρίσουμε πολύ το χρόνο πίσω και να ξεσκονίσουμε τα κιτάπια για να θυμηθούμε πότε ήταν η τελευταία φορά που κάποιος ιδιοκτήτης ΠΑΕ στήριξε τόσο γρήγορα τον προπονητή. Το βράδυ του Σαββάτου το έκανε ο Μπούσης. Λίγη, μόλις, ώρα μετά το τέλος του αγώνα του ΟΦΗ με τον Πανιώνιο και τις αποδοκιμασίες σε παίκτες και Παπαδόπουλο. Πράγμα σπάνιο για τα ελληνικά δεδομένα, αλλά ο ομογενής επιχειρηματίας το τόλμησε.
Περισσότερα στοcapitano.gr