Ο εκπρόσωπος του Αχαρναϊκού, Λεωνίδας Λεουτσάκος, επελέγη ως νέος πρόεδρος της Football League. Ο Κώστας Νικόλτσιος, που θεωρείτο φαβορί, δεν θα είναι ο νέος πρόεδρος. Αντί του προέδρου του Πανσερραϊκού, επικράτησε ο εκπρόσωπος του Αχαρναϊκού, Λεωνίδας Λεουτσάκος (έχει τη θέση του τεχνικού διευθυντή). Πρώτος αντιπρόεδρος θα είναι ο Χρήστος Δημόπουλος από τον Πανελευσινιακό και δεύτερος αντιπρόεδρος ο Τάκης Γιαννόπουλος από τον Πανσερραϊκό. Αξίζει να σημειωθεί πως ο αριθμός των ΠΑΕ που εκπροσωπήθηκαν δεν ήταν καν διψήφιος.