Για 2η συνεχόμενη χρονιά, διοργανώνεται στο Ηράκλειο το διεθνές τουρνουά μπάσκετ με την συμμετοχή του Ολυμπιακού. Θυμίζουμε ότι τουρνουά θα διεξαχθεί από 22-24 Σεπτεμβρίου στη σάλα του κλειστού στα ‘’Δύο Αοράκια’’ Ηρακλείου με την συμμετοχή της Ελληνικής ομάδας, της Μακάμπι Τελ Αβίβ, του Ερυθρού Αστέρα και της Ούνιξ Καζάν.
Μάλιστα, ο Γιώργος Πρίντεζης καλεί τον κόσμο της Κρήτης, και όχι μόνο, να βρεθεί στις εξέδρες στα ''Δύο Αοράκια''.Δείτε το μήνυμα του: