Όπως αναφέρει η ανακοίνωση:
''Το τουρνουά ξεκινάει αύριο Σάββατο 29 Απριλίου και ολοκληρώνεται την Κυριακή 7 Μαϊο. 'Η ομάδα του ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑ απαρτίζεται από τους μικρούς μπασκεμπολίστες:
Καλογιαννάκη Γιώργο, Καβλεντάκη Μιχάλη, Σαββίδη Σταύρο, Ποιταροκοίλη Περικλή, Δαμιανάκη Γιώργο, Σαρίκα Βαγγέλη, Τσαντηράκη Παύλο, Κουλατσή Μάριο, Ζαμπετάκη Λεωνίδα, Ρουμπάκη Ηλία, Σμαραγδάκη Γιάννη, Τσικανδυλάκη Γιάννη, Ελευθεράκη Κωνσταντίνο, Λιανέρη Σήφη, Χαρωνυκτάκη Βασίλη και Στραταντωνάκη Δημήτρη.
Ενώ προπονητές θα είναι: ο Λουκάς Βαλαμουτσούνος και ο Δημήτρης Κασαπίδης.Καλή επιτυχία στην διοργάνωση και καλά παιχνίδια για τους μικρούς αθλητές!''