Ο Αντιδήμαρχος Ηρακλείου δεν άφησε... αναπάντητη στην επιστολή διαμαρτυρίας του προέδρου της ΕΠΣΗ. Σε αυτήν αναφέρει ότι ο Δήμος δεν είχε ουδεμία ευθύνη για τις προσκλήσεις όσον αφορά την κλήρωση του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος Κωφών.
Ο Αντιδήμαρχος Ηρακλείου δεν άφησε... αναπάντητη στην επιστολή διαμαρτυρίας του προέδρου της ΕΠΣΗ. Σε αυτήν αναφέρει ότι ο Δήμος δεν είχε ουδεμία ευθύνη για τις προσκλήσεις όσον αφορά την κλήρωση του Ευρωπαϊκού πρωταθλήματος Κωφών.