Το απόγευμα του Σαββάτου (27/5) δικαστικοί και δικηγόροι έπαιξαν ποδόσφαιρο στο Δημοτικό Στάδιο Αγίου Νικολάου για δεύτερη συνεχή χρονιά! Ο σκοπός του αγώνα ήταν φιλανθρωπικός, με τα έσοδα να πηγαίνουν στο σωματείο “Φίλοι Παιδόπολης Νεάπολης”.
Το παρών στον αγώνα έδωσαν οι παλιοί διεθνείς ποδοσφαιριστών, Νίκος Νιόμπλιας και Κώστας Χανιωτάκης. Για την ιστορία στον αγώνα νικητές αναδέιχθηκαν οι δικηγόροι με σκορ 8-3. Δείτε βίντεο με τις καλύτερες στιγμές του φιλικού αγώνα