Του Δημήτρη Πιτσουλάκη
O ΟΦΗ μπορεί να μην... έλαμψε, ωστόσο πήρε τη νίκη, την οποία είχε τόσο πολύ ανάγκη και βλέπει με μεγαλύτερη αισιοδοξία τη συνέχεια.
Ο Βάτερμαν υπερασπίστηκε την εστία των γηπεδούχων και στην άμυνα από δεξιά προς τα αριστερά έπαιξαν οι Ουές, Βούρος, Διαμαντής, Σελίμοβιτς και Κοροβέσης.
Οι Στάικος, Μεγιάδο και Μπαλογιάννης συνέθεσαν τη μεσοαμυντική τριάδα του Ομίλου, πιο μπροστά κινούταν ο Στάρτζεον και στην κορυφή της επίθεσης αγωνίστηκε ο Σαρδινέρο.
Διαβάστε περισσότερα στο capitano.gr