Η αρχή είναι το ήμισυ του παντός, λέει ο θυμόσοφος λαός. Ο ΟΦΗ έκανε την αρχή, έκανε το πρώτο βήμα για να "χτιστούν" οι γέφυρες με τον κόσμο, να επανέλθει η συσπείρωση και το "Γεντί Κουλέ" να γίνει ξανά μία καυτή έδρα.
Η κίνηση της Κρητικής ΠΑΕ με το νέο πούλμαν και το κάλεσμα στον κόσμο για να επιλέξει τα δύο συνθήματα που θα "ντύσουν" τον κόσμο είναι προς τη σωστή κατεύθυνση. Ο Μηνάς Λυσάνδρου είχε φροντίσει να δώσει το στίγμα, στη συνάντηση που είχε με τους δημοσιογράφους. Εδωσε ιδιαίτερη βαρύτητα σε αυτό το θέμα και αναφέρθηκε στο γενικότερο πλαίσιό του τονίζοντας την (επιτακτική) ανάγκη οι φίλαθλοι του ΟΦΗ να έρθουν πιο κοντά στην ομάδα.
Διαβάστε περισσότερα στο Capitano.gr