Μετά από σχεδόν 1.5 χρόνο, ο Μιχάλης Μπούσης ετοιμάζεται να ζήσει ακόμα μία μεγάλη βραδιά του ΟΦΗ, δίνοντας το παρών στην αποψινή αναμέτρηση του «Γεντί Κουλέ» κόντρα στον Ολυμπιακό, ελπίζοντας να συνεχίσει το σερί που έχει στο Ηράκλειο όταν παρακολουθεί από κοντά την ομάδα του.
Ο Μπούσης είναι... αήττητος όταν βρίσκεται στο «Γεντί Κουλέ» σε αγώνες του ΟΦΗ και το ίδιο θέλει απόψε στη δύσκολη αναμέτρηση με τους Πειραιώτες.