Όπως αναφέρει το www.ofi1925.gr, με προπόνηση που έγινε την Πέμπτη (5/1) στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο, ξεκίνησε ουσιαστικά η προετοιμασία για την αναμέτρηση με την ομάδα των Σερρών.
Στο πρόγραμμα δεν συμμετείχε ο Ράντι, ο οποίος έχει δεχθεί ένα χτύπημα στο πόδι απο το παιχνίδι με τον Αγροτικό Αστέρα.
Κανονικά γυμνάστηκε όμως ο Αγγελος Χαντί, ο οποίος θα είναι όπως όλα δείχνουν, στα πλάνα της τεχνικής ηγεσίας.
Ο Αντουκόρ, που αποβλήθηκε στον Εύοσμο με δεύτερη κίτρινη κάρτα, δεν υπολογίζεται για το παιχνίδι με τον Πανσερραικό.
Η προετοιμασία για το παιχνίδι με την ομάδα των Σερρών, θα συνεχιστεί με προπόνηση που θα γίνει σήμερα το πρωί (Παρασκευή - 6/1) στο Βαρδινογιάννειο αθλητικό κέντρο.