Aναλυτικά η ανακοίνωση - πρόσκληση της λέσχης:
''Η Πανελλήνια Λέσχη Φίλων Ο.Φ.Η. Κρήτες 4 Θεόδωρος Παπαδόπουλος σας προσκαλεί στην ετήσια κοπή της πίτας της στο κέντρο «ΝΕΡΟΜΥΛΟΣ», στο 6ο χιλιόμετρο της οδού Ηρακλείου – Μαλάδων, την Παρασκευή 17 Φεβρουαρίου 2017 και ώρα 21.30’.Θα μας διασκεδάσει το συγκρότημα του Γιώργου Γλυκοκόκαλου. Για μια ομιλίτικη βραδιά γεμάτη κέφι. Σας περιμένουμε!
Κρήτες 4 Θεόδωρος Παπαδόπουλος''