Αφού οριστικοποιήθηκε η τροπολογία, με τη ψήφισή της, αναφορικά με την κατάργηση του υποβιβασμού, που σημαίνει ότι ΠΑΟΚ και Ξάνθη δεν κινδυνεύουν από τη συγκεκριμένη τιμωρία, ας δούμε τι ακολουθεί στο περιβόητο θέμα της πολυιδιοκτησίας που αφορά και τον ΟΦΗ. Μην ξεχνάτε ότι από τη στιγμή που ελλοχεύει ο κίνδυνος αφαίρεσης βαθμών, η «μάχη» των πλέι οφ θα διαφοροποιηθεί, αφού η Ξάνθη είναι μία εκ των αντιπάλων του Ομίλου για την 6άδα.
Περισσότερα στο capitano.gr