Με επιτυχία ολοκληρώθηκε η σεζόν για τις Αθλητικές Ακαδημίες Ζαρού, με μια όμορφη εκδήλωση το απόγευμα της Δευτέρας 5 Ιουνίου, όπου ο κόσμος ανταποκρίθηκε στο κάλεσμα και χειροκρότησε τους αθλητές.Η εκδήλωση περιελάμβανε φιλικά παιχνίδια για τα τμήματα ποδοσφαίρου και επιδείξεις από τα τμήματα ενόργανης και σύγχρονου χορού. Περισσότεροι από 75 αθλητές συμμετείχαν στις εκδηλώσεις , ενώ η κερκίδα του γηπέδου Ζαρού ήταν κατάμεστη!